WITAJ W MOIM ŚWIECIE!

Od roku 2009 udostępniam moim klientom narzędzia, zasoby oraz wsparcie, niezbędne do zaspokojenia ich potrzeb z zakresu księgowości. Każdy Klient otrzymuje także 100% uwagi mojej jak i mojego zespołu. Udzielam gwarancji rzetelności wykonanej usługi, bez straty czasu na korekty.

 
 

NASZE OBSZARY SPECJALIZACJI

Na czym skupiamy się w naszej pracy i co oferujemy

 

KADRY ORAZ ROZLICZENIA PIT

Do usług o każdej porze

Na każdym etapie istnienia firmy pomagam w księgowości i kadrach, z czego słynie Biuro Rachunkowe Domino. Podatki czy Rozliczenia? Zajmiemy się Tobą i Twoimi potrzebami w sposób profesjonalny i dyskretny. Zawsze radzimy Klientom, aby przywieźli mi dokumenty, które wymagają sprawdzenia przed ich podpisaniem, aby upewnić się, że wszystko wygląda dobrze.

Pracownicy przy komputerze
Discussing the Numbers

SPRAWOZDANIA FINANSOWE

Jestem fachowcem z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w dziedzinie finansów

W firmie Biuro Rachunkowe Domino dbamy o Twoje interesy w wymiarze osobistym i biznesowym. Nasze skrojone na miarę usługi dają Ci pewność, że nie przepłacisz i oddasz fiskusowi tylko tyle, ile naprawdę to konieczne. Powierz mi swoją księgowość i skup się na tym, co dla Ciebie najistotniejsze. Skontaktuj się z Twoim przyszłym profesjonalnym księgowym!

Documents and Blurred Business Men

DODATKOWE USŁUGI

Indywidualne podejście do Twoich potrzeb księgowych.

Na życzenie klienta przygotowujemy niezbędne zestawienia pomocne w zarządzaniu swoją firmą, a od stycznia 2018 jesteśmy przygotowani także do tworzenia i przesyłania JPK, czyli Jednolitego Pliku Kontrolnego.

Jako jedno z nielicznych biur w Polsce w swojej ofercie mamy także:

  • Leasing, 

  • Faktoring,

  • Ubezpieczenia komunikacyjne z GAP.

USŁUGI KSIĘGOWE

Księga Handlowa i KPIR, 
Ryczałt ewidencjonowany,
Karta podatkowa

Indywidualne podejście do Twoich potrzeb księgowych

Starasz się skrupulatnie prowadzić swoje księgi, ale wciąż Ci to nie wychodzi? Firma Biuro Rachunkowe Domino zdejmie z Ciebie ten ciężar! Od roku 2009 dostarczamy usługi księgowe klientom z wielu branż nie tylko z województwa zachodniopomorskiego, ale też z Polski wtedy, kiedy tylko nas potrzebują.

Documents and Blurred Business Men

KONTAKT

  • Facebook

Skontaktuj się z nami, aby zobaczyć, w jaki sposób nasze doświadczenie w zakresie rachunkowości i kadr oraz spersonalizowane usługi mogą zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Pozbądź się stresu już dziś.

Szczecińska 8-10 (II piętro), 75-135 Koszalin

(+48) 604 958 068 - właściciel

(+48) 607 717 459 - księgowość i kadry

 

©2021 by Biuro Rachunkowe Domino Sylwia Zaorska; Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now